Nagdos Logo
Paylaş
WEB TASARIM

WEB TASARIM

İyi Bir Web Sitesi Prestijdir, Rakiplerinizin Her Zaman Önünde Olun.

HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN.

Web Tasarım

Estetik bir çerçevede ele alınarak gerçekleştirilen tasarım çalışmalarının yazılım ile bütünleştiği noktada web tasarım hizmetleri karşımıza çıkıyor… Yeni dönemde birçok kişi ve kurumun ihtiyacı olan web siteleri, şık ve kullanışlı bir tasarım ile daha göz alıcı bir çerçevede değerlendirilebiliyor ve ilgi çekici bir hal almayı başarıyor. Peki gerçek bir web tasarımda hangi unsurlar karşımıza çıkıyor? Nagdos ailesi olarak bu soruya da başlıklar halinde yanıt vermek istiyoruz.

Site Düzeni: Erişimi kolalaştırmak ve siteyi ziyaretçiler adına daha tercih edilir hale getirmek adına düzen büyük önem taşıyor. Dengeli ve tutarlı bir düzen sayesinde ziyaretçilerinizin web sitesinde kalma süresi de belli oranda artacaktır.

Kullanıcı Dostu Tasarım: Ziyaretçilerin işini kolaylaştıran unsurlar da web tasarımında büyük önem taşıyor. Mobil destek, uyumluk, multimedya desteği ve daha birçok unsur bu bağlamda dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Renk Tercihleri: Tercih edilecek renklerin marka ya da şahıslara uygun olmasının yanı sıra ziyaretçilerin de ilgisini çekmesi gerekiyor. İyi bir tasarım çalışmasında renkler en önemli detaylardan bir tanesidir.

Font Seçimi: Web sitenizde kullanılacak olan fontlar da görsel anlamda ve okunulabilirlik anlamında ziyaretçilerin ilgisini çekebilmelidir.

Web Tasarımın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Günümüz dünyasında birçok firma ve kuruluş, etkileyici bir tasarım ile ziyaretçilerinin karşısına çıkmayı hedefliyor. Peki firmalar neden böyle bir tercih yapıyor?

Göz alıcı ve profesyonel bir web tasarımı sayesinde firmanıza kurumsal kimlik kazandırabilir ve online dünyada farklı bir yer edinebilirsiniz.

Hitap ettiğiniz müşteri portföyü, profesyonel tavır sayesinde her geçen gün biraz daha genişleyecek ve büyüyecektir.

Sahip olacağınız site, ziyaretçilerinize güven verecek ve özellikle E-ticaret sektöründe iseniz satışlarınıza da belli oranda katkıda bulunacaktır.

Profesyonel görüntü, sahip olduğunuz imajı da olumlu anlamda etkileyecek ve ziyaretçilerinizin gözünde farklı bir yere sahip olmanızı sağlayacaktır.

Profesyonel Web Tasarım Çalışmaları

Nagdos, sektörün uzun soluklu ajanslarından bir tanesi ve bu bağlamda firmaların, şahısların ve kuruluşların, online dünyada tam olarak neye ihtiyaçları olduğunu da kusursuz bir şekilde tespit etme yetisine sahiptir. Profesyonel ekibimiz ile birlikte siz değerli dostlarımıza web tasarım hizmeti sunuyor ve hayalini kurduğunuz tasarımı gerçeğe dönüştürüyoruz. Bunu yaparken sizlerin taleplerini ön planda tutuyor ve gerekiyorsa revize çalışmaları ile de en ince ayrıntısına kadar çalışmalarımızı daha güçlü hale getirmeyi hedefliyoruz. Hayal ettiğiniz web sitesi, profesyonel tasarım çalışmalarımız ile birlikte online dünyadaki yerini alıyor…

ÇÖZÜMLER

Heyecanınıza Bizi Dahil Edin !