Nagdos Logo
Paylaş
Siteler Web T..

Siteler Web Tasarım

Siteler web tasarım alanında profesyonel çözümler ..

Siteler Web Tasarım Resmi

Günümüzde hedef kitleye en rahat ulaşma yollarından biri olan web siteleri, tasarımları ve kullanılabilirlikleri sayesinde ön plana çıkmaktadır. Nagdos Teknoloji olarak siteler web tasarım konusunda sağlamış olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde web sitenizin ön plana çıkmasını sağlayacak özgün ve modern tasarımlar üretiyoruz.

Web tasarım, bir yazılım süreci olarak ele alınması gereken küçüklü büyüklü projelerdir. Web sitesi geliştirme sürecini bir yazılım süreci gibi ele alarak hızlı ve kaliteli web tasarımları ortaya çıkaran Nagdos Teknoloji, ilk olarak analiz sürecinden başlamaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının ve taleplerinin alınması ve değerlendirilmesi aşaması olan bu süreç, çıkacak ürünün hatlarını belirlemektedir. Bu sayede modern ve özgün bir ürün ortaya çıkartırken müşterinin de memnuniyet seviyesi artmaktadır.

Siteler web tasarım hizmeti sunan Nagdos Teknoloji, günümüz teknolojilerini kullanarak müşterinin ihtiyacı doğrultusunda web tasarımları üretmektedir. Hızlı, kaliteli, modern ve kullanışlı web tasarımları üreten Nagdos Teknoloji,  web sitesi geliştirmesini yazılım süreçlerine uygun olarak yürütmektedir. Müşteri taleplerinin alınarak yapılması gerekenlerin profesyonel kişiler tarafından belirlenmesinin ardından, arayüz ve yönetim paneli geliştirmeleri yapılmaktadır. Bu aşamada uzman kişilerin günümüz teknolojilerini kullanarak yapmış olduğu geliştirmeler, web tasarımının dinamik, modern ve hızlı olmasını sağlamaktadır. Güvenli web siteleri geliştiren Nagdos Teknoloji, projenin testlerini de yine uzman kişilere yaptırmaktadır. Test süreçlerinin saptanan hatalar veya tehditler için gerekli çözümler üretilmektedir.

Siteler web tasarım konusunda yapmış olduğu tasarımlar ile müşterinin memnuniyetini yukarılara çıkaran Nagdos Teknoloji, günümüzde yaygın olarak kullanılan akıllı cihazlar için de gerekli düzenlemeleri yapmaktadır. Farklı çözünürlüğe sahip cihazlarda, responsive tasarım olarak adlandırılan ve web sitelerinin çözünürlüğe göre uyumlu hale gelmesini sağlayan çözümü kullanmaktadır. Bu sayede farklı çözünürlükteki cihazlarda sitenizin işlevselliğinde ve kullanımında herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Yönetim Paneli

Günümüzün teknolojileri kullanılarak hazırlanmış web tasarımı kadar sitenizin güncel olması da ön plana çıkmanız için son derece önemlidir. Bizi tercih etmeniz durumunda modern bir tasarıma sahip web tasarımının yanında talepleriniz doğrultusunda hazırlanacak olan yönetim paneline de sahip olacaksınız. Yönetim paneli sayesinde sitenizin içeriğini değiştirip güncel tutarak ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

02.03.2018 22:55:28

YAZI OKU

Heyecanınıza Bizi Dahil Edin !