Nagdos Logo
Paylaş
Ostim Web Tas..

Ostim Web Tasarım

Ostim web tasarım alanında profesyonel çözümler su..

Ostim Web Tasarım Resmi

Web sitesi, hedef kitleye ulaşılması için günümüzün vazgeçilmez araçlarından bir tanesi haline geldi. Nagdos Teknoloji olarak Ostim web tasarım konusunda sağlamış olduğumuz özgün tasarımlar ile organize sanayi bölgesi için kişisel ve kurumsal web siteleri hazırlamaktayız.

Web tasarım; özgün fikirlerin, kolay kullanımın ve yeni teknolojilerin bir araya getirilmesiyle kaliteyi yakalayan bir iştir. Kişilerin ve şirketlerin bir nevi adresi niteliği gören web siteleri, firmamız tarafından titizlikle ve teknolojinin son trendlerine göre hazırlanmaktadır. Bizi tercih eden müşterimizin yaşamış olduğu memnuniyet ve olumlu geri dönüşler, yaptığımız işin kalitesini gösteren bir kriterdir.

Web Tasarımı ve Geliştirme Süreci

Nagdos Teknoloji olarak ostim web tasarım hizmeti sunan firmamız, web sitesi hazırlama sürecini bir yazılım projesi olarak değerlendirmektedir. Bu sürecin ilk aşaması olan gereksinimlerin belirlenmesi ve analiz süreci için müşterilerle birebir görüşmeler yapılmaktadır. Bu sayede web sitesine yönelik istekler değerlendirilmekte ve gerek duyulduğu noktalarda tavsiyelerimizi de belirtilmektedir. Bu süreç hem web sitesinin istekleri karşılaması hem de kullanışlı ve yenilikçi bir web tasarım ortaya çıkarmak için kritik bir süreçtir.

Ostim web tasarım konusunda gerekli tecrübe ve profesyonel bir ekibe sahip olan Nagdos Teknoloji olarak ihtiyaçların büyüklüğüne göre projeyi değerlendirmektedir. Analiz aşaması tamamlanan projenin, profesyonel ekip tarafından arayüz ve yönetim paneli kodlamasına devam edilmektedir. Günümüz teknolojilerini yakından takip ederek projelerinde bunu uygulayan firmamız, web sitenizin uzun yıllar güncel ve modern olmasını sağlamaktadır. Yazılım sürecinin kritik bir aşaması olan güvenlik için de son derece titiz davranan Nagdos Teknoloji olarak, uzman ekip tarafından projenin testini gerçekleştirmektedir.

Günümüzde yaşanılan sıkıntıya çözüm olarak sunulan responsive tasarım sayesinde farklı cihazlarda uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Akıllı telefonlarda, tabletlerde, bilgisayarlarda ve diğer cihazlarda stabil ve düzgün bir şekilde sayesinde, hedef kitlenin her platformda sitenizi rahatça kullanabilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca arama motorlarının üst sıralarda gösterme konusunda bu kriteri de göz önüne alması, sitenizin ön plana çıkmasında katkı sağlayan bir durumdur.

Yönetim Paneli Desteği

Web sitenizin güncel kalması, hem hedef kitleniz hem de arama motorları için son derece önemli bir kriterdir. Bu ihtiyacı karşılamak için talep edilen bölümlerin yönetimini sağlamak için bir yönetim paneli geliştirilmektedir. Size verilecek olan bilgilerle bu alana ulaşmanız sağlanacak olup, sitenizdeki bölümleri değiştirmeniz sağlanacaktır. Bizi tercih ederseniz, hem modern ve kaliteli bir web siteye sahip olur hem de her daim desteğimizi hissedersiniz!

01.03.2018 20:04:38

YAZI OKU

Heyecanınıza Bizi Dahil Edin !