Nagdos Logo
Paylaş
Konya Web Tas..

Konya Web Tasarım

Konya web tasarım alanında profesyonel çözümler su..

Konya Web Tasarım Resmi

Çalışmalarınızı sanal ortama taşımak isteyenlere Nagdos Teknoloji ekibi profesyonel yardıma hazır. Bölgesel çalışmalarınızda, ürün ve hizmetlerinizi bireylere ulaştırma konusunda doğru bir tasarım gerekiyor. Konya Web Tasarım, belirli temel ilkeler üzerinde çalışmalar gerçekleştirerek dijital kimliğinizi oluşturma konusunda size destek oluyoruz. Doğru içerik, Tasarım, işlevsellik ve kullanım kolaylığının yanı sıra tüm tarayıcı ve cihazlarla uyumlu görünüm. Bunların hepsini uygulamayan bir internet sitesinin başarıya ulaşması günümüzde imkânsız.

Nagdos Teknoloji profesyonel tasarım hizmetleriyle, uzmanlarımız tarafından siteniz içeriğine uygun olan en iyi şekilde dizayn edilerek sizlere sunuluyor. Tasarım aşaması ve öncesinde sizlerin istekleri ve hedefleri doğrultusunda, en iyi sonuca ulaşmak için ekibimizin de tavsiye ve katkılarıyla son teknolojiye uygun bir internet sitesi hazırlanıyor. Profesyonel bir tasarıma sahip olmak sizlere yalnızca işlevsellik kazandırmakla kalmayacak, firmanızın internet üzerinde yer alan ofisi olacaktır. Bir şirketin ofisi ne kadar düzenli ve kaliteli görünüme sahipse bu müşteriler açısından işine önem veren firma görünümü kazanmanızı sağlayacaktır. Aynı şekilde internet sitelerinizde bu şıklığı hak ediyor.

Sayfalarınızda yer alan renk tonlarının doğru seçimi, kullanıcıların gözlerini yormayacak ve onları siteden uzaklaştırmayacaktır. Elbette her şey renklerle son bulmuyor, sitenizin ziyaretçiyi ulaşmak istediği hedefe rahatlıkla yönlendirebilen işlevsel ve basit anlaşılabilir bir tasarıma sahip olması gerekiyor. Basit anlaşılabilir bir tasarım, basit bir sayfa anlamına gelmiyor. Tarayıcı ve cihaz uyumunun doğru yapılandırılmaması halinde ise farklı tarayıcı ve cihazlardan giriş yapan ziyaretçilerinizin sayfaları doğru görüntüleyememesi sorununu ortaya çıkaracaktır. Sayfayı görüntülemede sorun yaşayan bir ziyaretçi, sorunlu internet sitesinde fazla vakit geçirmeden hemen çıkışa yönelerek alternatif sitelere göz atacaktır.

Konya Bölgesel Web Tasarım

Özellikle Konya bölgesinde yer alan firmalar için Nagdos Teknoloji ekibi, bölgesel çalışmaları profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek hedef kitlenize odaklanmanızda sizlere yardımcı oluyor. Yerel halkı tanıma ve onlara uygun bir içerik hazırlama konusunda başarılı olan bilgili ekip ve sizlerin katkılarıyla ziyaretçiyi içerik olarak doyuracak bir internet sitesi hazırlanıyor. Kullanıcıyı sitede tutmayı başaran tasarımlar, arama motorlarının gözünde sitenizin daha iyi bir konuma gelmesini ve sıralamada yükselmesini sağlıyor. Sıralamada yükselmeniz ise geri dönüşlerin artmasını sağlıyor.

13.03.2018 22:07:21

YAZI OKU

Heyecanınıza Bizi Dahil Edin !