Nagdos Logo
Paylaş
İvedik Web Ta..

İvedik Web Tasarım

İvedik web tasarım alanında profesyonel çözümler s..

İvedik Web Tasarım Resmi

Nagdos Teknoloji firması olarak ivedik web tasarım konusunda hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Tecrübe ve birikimlerimizle beraber profesyonel ekibimizin de katkısıyla dinamik, hızlı, modern ve yenilikçi tasarımlara imza atıyoruz! Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan özgün tasarımlar sayesinde rakiplerinize karşı ön planda olmanızı hedefliyoruz.

Günümüzde kişisel ve kurumsal birçok firmanın web sitesi bulunmaktadır. Web sitesine sahip firmaların ve kişilerin kendilerini tanıtma imkânına daha rahat ulaştıkları ve hedef kitlelerinin çok arttığı gözlemlenmektedir. Bu sebeple gelen ivedik web tasarımı talepleri müşteri memnuniyeti göz önüne alınarak titizlikle yapılmaktadır.

Web sitesi geliştirilmesi sürecine yazılım projesi gözüyle bakan Nagdos Teknoloji, süreci bu şekilde işletmektedir. Küçüklü büyüklü veya kişisel kurumsal web site ayırmaksızın bir yazılım süreci işleten firmamız, bu sayede kaliteli tasarımlar çıkarmaktadır. İlk aşama olarak müşterinin vereceği bilgiler doğrultusunda gereksinimler ve talepler tespit edilmektedir. Analiz aşamasını oluşturan bu adımda elde edilen bilgiler analiz edilerek yapılması gereken işler çıkartılmaktadır.

Analiz aşamasında hazırlanan bilgiler kodlama aşamasında kullanılmaktadır. Arayüz ve arkaplan kodlaması olarak iki farklı şekilde yapılan geliştirme, profesyonel bir ekip tarafından yapılmaktadır. Arayüz kodlamasında kullanılabilirlik ve mobil uyumlu olması için ciddi bir çalışma yapılmaktadır. Bu sayede uzun yıllar kullanılabilecek bir web sitesi geliştirilmesi yapılması sağlanmaktadır. Arkaplan kodlamasında ise veritabanı ile ilişki kurulup gerekli bilgilerin kayıt edilmesi ve alınması sağlanmaktadır.

Tüm aşamaların sonunda test yapılarak web sitesinin hataları ve güvenlik durumu tespit edilmektedir. Herhangi bir sorun bulunduğunda ise bu durum yazılım ekibine aktarılarak bu hatalar giderilerek tekrar test yapılmaktadır. Test süreci sayesinde web sitesinin stabil ve güvenilir bir şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Mobil Uyumluluk

Nagdos Teknoloji firması olarak, ivedik web tasarımı konusunda yaptığımız geliştirmelerin hepsinde mobil uyumluluk konusuna dikkat edilmektedir. Mobil uyumluluk ile farklı çözünürlükteki cihazlarda web sitesinin işlevsellik ve kullanılabilirlik yönünden sıkıntı yaşamadan kullanılması sağlanmaktadır. Arama motorlarının da dikkat ettiği bu özellik sayesinde web siteniz ön plana çıkarak üst sıralarda yer alabilmektedir.

Yönetim Paneli

Web sitelerinin içeriklerinin yönetilmesini sağlamak için geliştirilen yönetim paneli, size verilecek olan giriş bilgileri kullanılarak teknik bir personele ihtiyaç duymadan sitenizi güncel tutmanızı sağlamaktadır. Bu sayede hedef kitlenizin sitenizden daha verimli bir şekilde yararlanması sağlanmaktadır. Ayrıca tasarımının modern olması, son teknolojilerin kullanılması ile beraber yönetim panelinin de olması sitenizi uzun yıllar kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Bizi tercih ederseniz hem kaliteli hizmet alacaksınız hem de uzun yıllar kullanabileceğiniz web sitenize kavuşacaksınız. Ayrıca desteğimizi her daim hissedeceksiniz!

03.03.2018 13:51:39

YAZI OKU

Heyecanınıza Bizi Dahil Edin !