Nagdos Logo
Paylaş
Google Reklam..

Google Reklam Nasıl Verilir ?

Google reklam alanında profesyonel çözümler sunmak..

Google Reklam Nasıl Verilir ? Resmi

Cep telefonlarının hızlı yükselişi ve internetin gelişimi sonucunda inanılmaz bir reklam potansiyeli ve geri dönüşlerin yer aldığı sanal alemden yararlanmak herkesin hakkı. En popüler arama motoru Google’a reklam vermek en iyi dönüşlerin sağlanabileceği nadir platformdan birisi. İnternet kullanıcılarına ulaşmak isteyen kurum ve kuruluşların, doğru kullanıcıya ulaşabilmek için gerekli ayrıntıları belirterek verdiği reklamlar sonucunda, sektörle alakalı aramalar yapan kullanıcıların karşısına reklam veren siteleri öncelik göstererek sunuyor.

Bu reklamların ne kadar öneme sahip olduğunu kavrayan birçok firma, Google’a nasıl reklam vereceğini araştırmaya başlıyor. Bu araştırmalar sonucunda birçok sayfa ve içerik onları bekliyor. Elbette bizzat kendileri reklam verebileceği gibi biz Nagdos Teknoloji ekibi gibi aracı firmalar yardımıyla da işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Google’a reklam verebilmek için bir Google hesabı ve Adwords hesabına ihtiyacınız bulunuyor. Fakat basit olmayan reklam verme aşamaları, potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için doğru ayarlamaları yapmanız gerekiyor. Aksi takdirde verdiğiniz reklam büyük oranda boşa gidecek, alakasız müşterilerin reklamınızla karşılaşması ve reklam bakiyenizin boşa gitmesine neden olacaktır. İşte bu durumların önüne geçmeyi isteyen firmamız sizlere Google reklamları hedeflerinize kolayca ulaşma şansı veriyor.

Neden, Nagdos Teknoloji ile Google Adwords Çalışması Yapmalıyım?

Dijital anlamda size reklam danışmanlığı sunan firmamız, firmanız, ürünleriniz veya hizmetlerinizin ön plana çıkması için gerekli yönlendirmeler ve işlemleri sağlıyor. Google Adwords hesabınızı doğru kontrol edebilmeniz, reklamcılık hedefleriniz doğrultusunda ilerlemenizi sağlayacağız. Bize ihtiyacınız olan her an yanınızda olarak sizlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeleri sağlayacağız.

Google aramalarında birçok kelimenin aranma hacmi farklılık göstermekte ve kullanıcılar tarafından farklı aramalar gerçekleştirilmektedir. Bu aranma hacimlerinin doğru analiz edilerek, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Doğru çalışmalar ile reklamlara yatıracağınız her kuruşun en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlıyoruz. Yüksek geri dönüşler alarak, reklam maliyetlerinizi fazlasıyla kurtararak kâra geçebilmeniz için elimizden gelen desteği sağlıyoruz.

Dünya genelinde milyarlarca kullanıcı potansiyeline sahip Google’ın mobil, arama sayfaları, Youtube videoları yanı sıra Google’ın yayıncısı olan milyonlarca internet sitesine ulaşma imkânınız yer alıyor. En geniş kullanıcı kitlesine sahip reklam platformlarından birisinde sitenizi tanıtmak için Nagdos Teknoloji ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

08.03.2018 11:46:37

YAZI OKU

Heyecanınıza Bizi Dahil Edin !