Nagdos Logo
Paylaş
Çankaya Web T..

Çankaya Web Tasarım

Çankaya web tasarım alanında profesyonel çözümler ..

Çankaya Web Tasarım Resmi

Web tasarımı konusunda tecrübelerimiz ve profesyonel ekibimiz ile modern, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet sunan firmamız, sitenize katacağı özgün fikirlerle de sitenizin ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Çağımızın ulaşılması yönünden en rahat olan tanıtım araçlarının başında gelen web siteleri, günden güne daha yenilikçi ve popüler olmaktadır. Bu da beraberinde bu talebin şirketler tarafından yerine getirilmesi anlamına gelmektedir. Aksi takdirde kişisel veya kurumsal olarak tanıtımınızı yapmanız ve rekabet etmeniz zorlaşmaktadır. Çankaya web tasarım konusunda geliştirme ve destek hizmeti sunan Nagdos Teknoloji, web sitenizin geliştirilmesini bir yazılım süreci olarak ele almaktadır. Bu süreçlerin işletilmesi bile firmamızın vermiş olduğu hizmetin kalitesinin bir göstergesidir.

Geliştirme Süreci

Nagdos Teknoloji olarak web sitesi talebinde bulunan müşteriler ile birebir görüşme gerçekleştirilmektedir. Bu sayede müşterinin talepleri ve gereksinimleri alınarak bunların analizi yapılmaktadır. Analiz yapıldıktan sonra profesyonel ekip tarafından sitenin kodlanması işlemine başlanılmaktadır. Kodlama iki farklı ekip tarafından, arayüz ve yönetim paneli geliştirilmesi olarak yürütülür. Arayüz geliştirmesi sürecinde sitenin kullanılabilirliği ile beraber responsive tasarım adı verilen yöntem de göz önüne alınarak geliştirme yapılır. Responsive tasarım sayesinde farklı çözünürlükteki cihazlar üzerinde web sitesinin uyumlu görüntülenmesi sağlanır. Günümüzde artık bir sitede olmazsa olmaz olan bu özellik sayesinde arama motorlarında da üst sıralarda çıkmanız sağlanmaktadır.

Çankaya web tasarım konusunda verdiğimiz hizmeti ön plana çıkaran diğer bir özelliğimiz, web sitenize özel yönetim paneli geliştirilmesidir. Yönetim paneli sayesinde web sitenizin içeriğini kontrol etmeniz sağlanmaktadır. Analiz aşamasında belirtilen taleplerinize göre hazırlanan yönetim paneli, site içeriğinin güncellenmesi işlemi için herhangi bir geliştirme veya maliyet gerektirmez. Bizi tercih etmeniz durumunda belirttiğimiz tüm bu özelliklere sahip olarak uzun yıllar dinamik, modern ve güncellenebilir bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Güvenlik

Çankaya web tasarım konusunda özgün, güvenilir ve hızlı web siteleri geliştirilmektedir. Yazılım sürecinin de bir aşaması olan test aşaması, sitenizin güvenliği ve hata tespiti için son derece önemli bir adımdır. Web sitesinin geliştirilme aşamasında uzman bir ekip tarafından testler yapılmaktadır. Testler sonucunda ortaya çıkan bulgular, yazılım ekibine iletilerek düzenlenmesi sağlanmaktadır. Herhangi bir güvenlik tehditi ve hata olmayana kadar bu adım devam ettirilerek site yayına alınmamaktadır.

Bizi tercih edersiniz web siteniz için profesyonel ekip tarafından tasarım yapılacak ve gerekli tüm testler yapılarak sitenizin yayınlanması sağlanacaktır. Aynı zamanda her daim yanınızda olacağımızı da unutmayın!

04.03.2018 22:13:06

YAZI OKU

Heyecanınıza Bizi Dahil Edin !