Nagdos Logo
Paylaş
Ankara Web Ta..

Ankara Web Tasarım

Ankara web tasarım alanında profesyonel çözümler s..

Ankara Web Tasarım Resmi

Ankara Web Tasarım

Web tasarım, özgün ve modern fikirler ile değerlenen bir iştir. Web tasarım konusunda Nagdos Teknoloji olarak planlı, hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Günümüzde kişilerin ve şirketlerin kendini tanıtmak ve iletişimde kalmak için web siteleri bulunmaktadır. Büyük ve küçük tüm projeler için aynı kaliteyi ve desteği sunan Nagdos Teknoloji, Ankara web tasarım konusunda bu hizmeti sizlere profesyonel ekibi ve tecrübesiyle tüm süreçleri özenle ve kaliteden ödün vermeden sunmaktadır. Bu konuda bizi tercih eden müşterilerimizin yapmış oldukları geri bildirimler, yaptığımız işin kalitesinin en güzel ispatıdır.

Web Tasarım Süreci

Ankara web tasarım hizmeti sunan Nagdos Teknoloji, müşteriyle birebir görüşmeler gerçekleştirerek gereksinimleri doğru bir şekilde almayı planlamaktadır. Bu gereksinimleri günümüzün modern tasarımlarıyla ve teknolojileriyle birleştirerek; yenilikçi, hızlı, kullanışlı ve gereksinimleri karşılayan web tasarımları ortaya çıkarmaktadır.

Nagdos Teknoloji olarak Ankara web tasarım konusunda, kişisel ve kurumsal web sitelerinin büyüklüğüne göre projenin büyüklüğü analiz edilmektedir. İhtiyacı ve hedef kitleyi temel alarak hazırlanan projede öncelik gereksinimlerin karşılanmasıdır. Örnek web tasarımları ile müşterinin aklındaki fikri yakalamaya çalışan ve bu fikri daha da geliştirmek isteyen firmamız, bir sonraki aşama olarak kodlamaya geçmektedir. Profesyonel ekibiyle arayüz ve yönetim paneli kodlaması gerçekleştirilen web sitesinin; arayüz, işlevsellik ve güvenlik testleri de yine profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır. Bizi tercih ederseniz, web siteniz bir yazılım projesi olarak ele alınarak yazılım süreçleri aynen uygulanır! Bu sayede web siteniz, stabil bir şekilde çalışan ve gerekli durumlarda destek hizmeti sağlanan bir proje olarak hayatına devam eder.

Günümüzün teknolojisine ayak uyduran Nagdos Teknoloji, akıllı cihazların kullanımının artmasından dolayı web tasarımlarını her ortama uyumlu olacak şekilde yapmaktadır. Responsive tasarım olarak adlandıran bu tasarım sayesinde siteniz akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar ve diğer cihazlarda herhangi bir bozulma olmadan, kullanılabilirliği yüksek bir şekilde çalışmaktadır.

Sitenizi Güncel Tutun

Web sitesine sahip kişi ve kurumların en büyük sıkıntılardan bir tanesi olan, site içeriğini değiştirebilme ihtiyacı, hazırlamış olduğumuz yönetim paneli ile çözülmektedir. Gereksinim aşamasında belirlenen bölümlerinin sizler tarafından değiştirebilmesi için hazırlanan yönetim paneli, dilediğiniz zaman sitenizde değişiklik yapabilmenizi sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir üçüncü kişiye ihtiyaç duymadan ve maliyet oluşturmadan bu işlemleri yapabilirsiniz.

Bizi tercih ederseniz; tüm müşterilerimizin yaşamış olduğu memnuniyeti sizler de yaşarsınız. Öne çıkmak ve kaliteye sahip olmak için bizi tercih edin! Proje teslimatından sonra desteğimizle her daim yanınızda olacağımızı da asla unutmayın!

28.02.2018 16:02:11

YAZI OKU

Heyecanınıza Bizi Dahil Edin !